Privātmāja

2 un 3 stāvu dvīņu mājas.

Privātmāja

2 un 3 stāvu dvīņu mājas.

Privātmāja

2 un 3 stāvu dvīņu mājas.

Privātmāja

Privātmāja ar balto vai pilnu apdari.

IMANTA GARDEN ir mūsdienīgs dzīvojamo ēku komplekss, kas iekļauj sevī trīsstāvu dzīvojamo māju ar 15 dzīvokļiem un 8 dvīņu māju sekcijas, katra ar savu privāto zemes gabalu. Iedzīvotāju ērtībai ir paredzētas gan pazemes, gan virszemes auto stāvvietas. Projekts kopumā ir veidots kā viens arhitektūras ansamblis, kas organiski iekļaujas Imantas privātmāju zaļajā apkārtnē. Veiksmīgā atrašanās vieta spēj nodrošināt tik nepieciešamo miera sajūtu pie dabas, vienlaikus, nodrošinot attīstītu infrastruktūru. 

Mūsu projektā esam spējuši apvienot mīlestību pret dabu ar mūsdienīgu infrastruktūru, tehnoloģijām, dizainu un komfortu. Jaunajā projektā IMANTA GARDEN ir padomāts par Jūsu ērtībām. Labiekārtotā slēgtā teritorijā, ir izveidota īpaša dārza ainava ar piknika un atpūtas zonu, un bērnu laukumu. 

Katrai dvīņu mājas sekcijai ir paredzēts savs zemes gabals, kur mājinieki nesteidzoties var baudīt brīvo laiku, atpūšoties no ikdienas steigas.

Dvīņu mājas ir pieejamas ar pelēku, baltu vai pilnu apdari. Cenas sākot no 211'500 Eur.

Labiekārtota un iežogota teritorija
Bērnu rotaļu laukums
Privāts zemes gabals
Garāža
ARHITEKTŪRA

IMANTA GARDEN nosaukums ir radies arhitektu ieceres rezultātā, kad dzīvojamā kompleksa būtība atspoguļojas tā nosaukumā.

Nelielā un mājīgā dzīvojamā kompleksa pamatā ir kubisms – stils, kurš ir radies 20 gs. Sākumā. Viens no kubisma pamatlicējiem ir franču arhitekts Le Korbjuzē. 

Ēku vienkāršās līnijas uzsver dārza ainavas skaistumu, kurā tās atrodas. Dodoties iekšā pa vārtiem Jūs atradīsieties zaļā dārzā ar apstādījumiem un puķudobēm. Pa logu paveras jauks skats uz gadsimtu vecu ozolu, eglēm, lazdām, kā arī zaļiem apstādījumiem un daudzkrāsainiem ziediem.

Dzīvojamā kompleksa teritorija ir kā radīta ģimenēm. Iedzīvotāju komfortam in izveidota īpaša piknika zona, pastaigu celiņi, bet projekta mazajiem iedzīvotājiem – mūsdienīgs bērnu laukums. Iedzīvotāju drošībai teritorija ir nožogota. Par IMANTA GARDEN apzaļumojumiem rūpējas profesionāli dārznieki.

Jaukam izbraucienam ar velosipēdiem – 200m attālumā ir veloceliņš, kas savieno Jūrmalu ar Rīgas centru.

DROŠĪBA

Īpaša uzmanība projektā IMANTA GARDEN tiek pievērsta drošībai, kas ir viens no modernas dzīves stūrakmeņiem.

Vis projekta teritorija ir iežogota. Projektā iemītnieki varēs izmantot piekļuves kartes un  tālvadības pultis. Viesus teritorijā varēs ielaist caur domofonu sistēmām. Tās ir uzstādītas gan dzīvokļu mājā, gan dvīņu mājās. Ugunsdrošībai dzīvokļos un dvīņu mājās tiks uzstādīti dūmu detektori un ugunsgrēka signalizācijas. 

Tehniskā informācija

Konstrukcijas
Komunikācijas

Apkure: gāzes apkure ar individuāliem siltuma skaitītājiem

Ūdens un kanalizācija: pilsētas, centralizēta ūdens apgāde un kanalizācija

Elektrība: elektrum

Vājstrāvas tīkli: interneta kabeļi

Internets: Lattelecom optika

Drošība: nožogota teritorija, piekļuve ar čipiem, domofoni, dūmu detektori

Apdare dvīņu mājās

Grīdas segums: Ozolkoka parketa grīda Tarkett VIVA OAK WHITE/GREY 1-STRIP 190x1220mm, biezums- 8,5mm

Grīdas flīzes: MYKONOS Akmens masas flīzes sēr. Soul tonis White 750x1500 , 10,5mm

VIVES sēr. Delta tonis Gris 600x600 biezums- 9 mm, VIVES sēr. Delta tonis Crema 600x600  biezums- 9 mm

Sienas flīzes: VIVES sēr. Omincron tonis Blanco 250x750 (8,5mm); VIVES sēr. Omincron dekors Symi Blanco 250x750 (8,5mm); VIVES sēr. Omincron tonis Gris 250x750 (8,5mm); VIVES sēr. Omincron dekors Tilos Gris 250x750 (8,5mm); VIVES sēr. Omincron tonis Crema 250x750 (8,5mm); VIVES sēr. Omincron dekors Citera Crema 250x750 (8,5mm)

Sienas: krāsotas, pusmatēta emulsija

Griesti: krāsoti, pusmatēta emulsija

Ieejas durvis: Stikla, saurprofila durvis

Iekšdurvis: Ar ozolu finierētas durvis Torino PRO Grey Oak ailei 900x2100, Ar ozolu finierētas durvis Torino PRO White Oak ailei 900x210, 90mm platas aplodas, metāla durvis uz garāžu

Rokturi:  NEGA RZ 411MBN/CR, Rokturis NEGA AL 43A653-78, WC aizgriežņi ar uzlikām

Logi: Trīs slāņu pakešu logi

Kāpnes: no 1. uz 2. stāvu- slēgtas (ar pretpakāpienu), uz 3.stāvu- atvērtās ar vienu nesošo ribu pa vidu. Metāla margas, nesošā konstrukcija krāsotas gaišas- gandrīz baltas, pakāpieni finierēti ar ozolu un tonēti ar pelēcīgu eļļu, kas pieskaņota grīdas segumam. Lenta- no tonēta koka

Terases: Balkoni/terases: monolīta dzelzbetona plātne ar siltuma un hidroizolāciju, terašu dēļi

Balkonu/terašu margas: cinkotas margas

Rozetes un slēdži: SIEMENS sēr.Delta Miro, tonis- titānbalts

Santehnika
Izvēlies māju
Cenas
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
NUMURS STĀVS KOP. PLATĪBA m2 TERASE m2 ZEMES GABALS m2 STATUSS CENA
2 3 290.1 71.6 380 Izīrēts -------
1 2 206.1 17.2 422 Izīrēts -------
4 3 288.4 71 356 Izīrēts -------
3 2 205 18.4 360 Pārdots Pārdots
6 3 291.9 71.4 336 Izīrēts -------
5 2 205 18.4 342 Izīrēts -------
8 3 287.5 70 342 Izīrēts -------
7 2 206.5 17.1 316 Izīrēts -------
Apkārtne

Jaunais projekts IMANTA GARDEN atrodas vienā no Rīgas zaļākajiem rajoniem – Imantā. Ikdienas steiga, kas ir tik pierasta centrā – šeit praktiski nenonāk. Dzīvojamajā kompleksā ir labiekārtota teritorija ar dārza dizainu. Šeit Jūs varēsiet ieraudzīt tādus augus kā tūjas, egles, kadiķus, rododendrus, spirejas u.c un baudīt zaļo apkārtni nesteidzoties.

Imanta - Latvijas galvaspilsētas rajons ar lieliski attīstītu infrastruktūru. Dažu minūšu attālumā no projekta IMANTA GARDEN atrodas skolas, bērnudārzi, lielveikali, sporta kompleksi un medicīnas iestādes. Tuvākā sabiedriskā transporta pietura atrodas piecpadsmit metru attālumā no projekta IMANTA GARDEN. Uz jebkuru vietu pilsētā var nokļūt kā ar savu personisko transportu, tā arī ar sabiedrisko transportu – autobusiem, maršruta taksmometriem un elektrisko vilcienu, kas kursē regulāri.

Ja esat aktīvā dzīvesveida piekritēji un vēlaties izbraukt ar velosipēdiem, tad Jums ir tikai jāizbrauc uz veloceliņu, kas atrodas uz blakus ielas un dos Jums iespēju nokļūt kā Rīgas centrā, tā arī Jūrmalā.

Jaunais projekts IMANTA GARDEN atrodas ērtā atrašanās vietā. No šejienes Jūs varēsiet ātri nokļūt gan uz Rīgas centru, Centrālo staciju, autoostu vai lidostu.

Rakstiet mums un saņemiet detalizētu informāciju

Rakstiet mums un saņemiet detalizētu informāciju